Cariere CBS

Cariere CBS

CBS angajează tehnician electric

Descriere post

Ai calități și deprinderi pentru meseria de electrician întreținere și reparații? Ești responsabil, punctual, îngrijit, te adaptezi ușor, îți place lucrul în echipă și ai cunoștințe și experiență în ceea ce privește procesul de întreținere și reparații instalații electrice? Inseamnă că ești candidatul ideal!

Asigurarea proceselor de  monitorizare, reparație, intervenție și mentenanța instalațiilor electrice fac parte din rolul pe care ocupantul postului trebuie sa le îndeplinească.

În general, compania noastră realizează servicii de mentenanță în hale de producție, hale comerciale, în judetul Sibiu. Disponibilitatea la deplasări constituie un avantaj. Oferim pachet salarial atractiv.

Responsabilități

  • Efectuarea unor intervenții de urgență, în cazul în care apar defecțiuni majore la instalațiile electrice;
  • Monitorizarea periodică a instalațiilor electrice;
  • Efectuarea unor reparații la cerere asupra instalațiilor electrice;
  • Realizarea mentenanței programată a instalațiilor electrice;
  • Responsabil de calitatea lucrărilor efectuate și de raportările transmise șefului ierarhic.

Recrutăm prin selecție de CV-uri trimise pe adresa hr@cbs-ee.ro.

Scrie-ne!
Cu ce vă putem ajuta?