Cinegold angajează: lucrător comercial

Vino alături de noi în Promenada Mall din Sibiu, strada Lector, nr. 1-3 A, să lucrezi într-un mediu dinamic și prietenos, cu posibilități de dezvoltare.

Posturi disponibile

Lucrător comercial (casier, plasatori)

Candidatul Ideal

Abilitati bune de comunicare;
Orientare catre client, receptivitate, spirit de echipa;
Corectitudine, seriozitate, implicare, punctualitate;

Descrierea jobului

– Ofera informatii clientilor in legatura cu filmele care ruleaza, orele si locurile disponibile;
– Emite biletele si incaseaza contravaloarea acestora – opereaza cu casa de marcat si POS;
– Rezolva solicitarile clientilor in mod amiabil si intr-o maniera profesionala.
– Gestioneaza zona de lucru si asigura functionarea echipamentelor;
– Asigura stocul de produse in frigidere si dulapuri;
– Receptioneaza marfa si aprovizioneaza barul cu produse;
– Preia comenzile clientilor, le pregateste si incaseaza contravaloarea acestora;
– Mentine curatenia in zona de lucru.

Ce oferim?

Pachet salarial atractiv;
Oportunități de promovare;
Vouchere la film;
Program flexibil;
Suport din partea unei echipe prietenoase;

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: office@cinegold.ro sau sună pentru informații suplimentare la 0754 987 778.

Scrie-ne!
Cu ce vă putem ajuta?