HENDRICKSON – Mecanic întreținere

Descrierea companiei:

Hendrickson este liderul mondial in productia si furnizarea de sisteme avansate de suspensie pentru industria globala de vehicule comerciale.

Misiunea noastra:

Hendrickson va crea valoare pentru angajatii sai, pentru clienti si cei direct interesati de companie, prin livrarea la timp de solutii de deplasare eficiente si inovatoare, pentru a determina avansarea industriei de transporturi comerciale la nivel mondial.

Cerinte:
 scoala profesionala sau liceu cu profil mecanic;
 experienta in domeniu;
 capacitate de a lucra in echipa, indiferent de rolul repartizat;
 capacitate de adaptare intr-un mediu organizational;
 reactie rapida in situatii de urgenta;
 capacitatea de a sesiza defectele;
 disponibilitate de lucru în 3 schimburi;

Descrierea postului:
 Asigurarea functionalitatii utilajelor prin executarea lucrarilor cu specific mecanic
si a interventiilor la opririle accidentale respectand termenele si cerintele de calitate
impuse;

Beneficii:
 pachet salarial atractiv si complex, compus din salariu de bază si prime lunare cu
caracter permanent;
 bonus anual de obiectiv (al 13-lea salariu);
 prime de vacantă, de Paști si Crăciun;
 tichete de masă;
 programe interne de formare ca șefi de echipamente;
 dezvoltarea profesională continuă in cadrul firmei;
 transport asigurat pentru navetiști;
 gratuităti semnificative la servicii medicale;”

Detalii contact:

+40 (269) 207 431 sau +40 (269) 207 397

Scrie-ne!
Cu ce vă putem ajuta?