THIMM – Controlor calitate

Principalele responsabilitati:

 Verifica semifabricatele si produsele finite din punct de vedere calitativ in conformitate cu documentatia de executie, standardele de calitate aplicabile si a specificatiilor cerute de client
 Asigura inspectia calitatii produselor pe fluxul de fabricatie
 Identifica produsele neconforme si coordoneaza tratarea acestora conform procedurilor de calitate
 Completeaza documentatia tehnica si de calitate
 Respecta normele de protectia muncii atat in laborator, cat si in sectiile de productie.

Cerinte:

 Studii medii (liceu)
 Experienta de minim 1 ani pe un post similar- reprezinta un avantaj
 Cunostinte de limba engleza- reprezinta un avantaj
 Cunostinte de operare pe calculator (Excel)
 Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
 Persoana organizata, atenta la detalii
 Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Oferta noastra cuprinde pe langa pachetul salarial deosebit de avantajos si :

 Masa compensata la cantina societatii
 Tichete de masa de 20 lei/zi
 Transport asigurat
 Sistem de bonus atractiv
 Posibilitatea de invatare si dezvoltare la locul de munca
 Asigurare medicala privata in functie de vechimea acumulata in firma.

Departamentul de resurse umane:

Monika Barabas, telefon : +40 (269) 541 210, monika.barabas@thimm.ro

Scrie-ne!
Cu ce vă putem ajuta?