Expoziţie de flori şi aranjamente de Crăciun la APM Sibiu

  • 0 comentarii

Agenţia pentru Protecţia Mediului Sibiu organizează „Expoziţia de flori şi aranjamente de Crăciun”, sâmbătă şi duminică, 21-22 decembrie, între orele 10:00-18:00, la sediul instituţiei de pe strada Hipodromului nr. 2A, Sibiu. Expoziţia cu vânzare, aflată la a 8-a ediţie, a devenit o tradiţie, aducând bucurie în sufletele sibienilor în preajma sărbătorilor de iarnă, prin frumuseţea şi varietatea exponatelor care pot fi admirate şi achiziţionate.
„Ne-am gândit să participăm şi noi la pregătirea unor evenimente specifice sărbătorilor de iarnă, organizând pentru sibieni un eveniment de suflet. Florile şi aranjamentele specifice Crăciunului şi Anului Nou, special alese şi realizate, sunt prezentate într-o ambianţă plăcută, la Mediu. Expozanţii aduc în atenţia publicului lucrări de design floral, multe dintre ele, unicate. Sărbătorile de iarnă vor fi mai pline de culoare şi bucurie prin prezenţa, în casele noastre, a florilor şi aranjamentelor de Crăciun. Vă aşteptăm şi vă dorim Sărbători fericite!”, spune Bogdan Gheorghe Trif, director executiv APM Sibiu.

decembrie 19, 2013

caută

Articole, Evenimente, Produse, Cariere, Producători Sibieni

Joburi în Sibiu

DESCRIERE\r\n\r\n\r\nSC SOMA SRL angajează lucrător necalificat în domeniul salubrității, pentru postul de înc...
Avem nevoie de forțe noi și oameni noi cu inițiativă în echipa noastră. Avem posturi disponibile pentru:...
Avem nevoie de forțe noi și oameni noi cu inițiativă în echipa noastră. Avem posturi disponibile pentru ...
Cu 119 ani de succes în automotive, 40 de locaţii internaţionale şi 50.000 angajaţi, Kromberg & Schub...
Soma Sibiu angajează! Căutăm șoferi profesioniști și șoferi profesioniști cu atestat pentru automacara...
\r\n Salariu de incadrare fix\r\n Bonusuri performanta/productivitate\r\n Tichete de masa de 20 lei/zi\r\n Prime d...
Principalele responsabilitati:\r\n\r\n Verifica semifabricatele si produsele finite din punct de vedere calitat...
Principalele responsabilitaţi:\r\n\r\n Operarea echipamentelor de productie\r\n Verificarea calitatii produsu...
Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?\r\n\r\n Să fie res...
Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?\r\n\r\n Să fie org...