Fii generos de Crăciun

  • 0 comentarii

Moş Crăciun, la fel ca în fiecare an, a început să strângă jucării şi rechizite pentru copiii mai puţin norocoşi, iar Shopping City Sibiu alături de Crucea Roşie Filiala Sibiu și Biteco îi vin în ajutor.

Pentru aceasta, în cadrul centrului commrcial, zona Douglas, a fost amenajat un brad spectaculos de reni de pluș, cu o înălţime de 4 metri. 400 de jucării de pluș din partea Shopping City Sibiu îşi vor găsi în Ajunul Crăciunului drumul către copii care vor avea un motiv în plus să zâmbească de sărbători, alături de jucăriile lăsate de vizitatori în urnele de lângă brad.

Vino la Shopping City Sibiu până pe 17 Decembrie şi donează jucării și rechizite pentru copiii din familiile defavorizate din centrele de zi de pe lângă Bisericile: Ștefan cel Mare, Turnișor și Valea Aurie, Asociația We Help, Asociația UCOS, Centrul Școlar de Educație Incluzivă Turnul Roșu la bradul de jucării din zona Douglas!

 

decembrie 7, 2015

caută

Articole, Evenimente, Produse, Cariere, Producători Sibieni

Joburi în Sibiu

DESCRIERE\r\n\r\n\r\nSC SOMA SRL angajează lucrător necalificat în domeniul salubrității, pentru postul de înc...
Avem nevoie de forțe noi și oameni noi cu inițiativă în echipa noastră. Avem posturi disponibile pentru:...
Avem nevoie de forțe noi și oameni noi cu inițiativă în echipa noastră. Avem posturi disponibile pentru ...
Cu 119 ani de succes în automotive, 40 de locaţii internaţionale şi 50.000 angajaţi, Kromberg & Schub...
Soma Sibiu angajează! Căutăm șoferi profesioniști și șoferi profesioniști cu atestat pentru automacara...
\r\n Salariu de incadrare fix\r\n Bonusuri performanta/productivitate\r\n Tichete de masa de 20 lei/zi\r\n Prime d...
Principalele responsabilitati:\r\n\r\n Verifica semifabricatele si produsele finite din punct de vedere calitat...
Principalele responsabilitaţi:\r\n\r\n Operarea echipamentelor de productie\r\n Verificarea calitatii produsu...
Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?\r\n\r\n Să fie res...
Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?\r\n\r\n Să fie org...